Mačkač obilí

Mačkač obilí pro menší chovatele

Mačkače obilí jsou jedním ze  známých způsobů, jak při stále stejném krmivu zvýšit užitkovost  chovu  zvířat. Z mačkaných zrn se totiž při trávení vstřebá více než 90 % všech živin. Nejen proto jsou tyto vločky oproti šrotovanému krmivu několikanásobně stravitelnější.

Nabízíme vám spolehlivé mačkače vyrobené z kvalitních materiálů, které významně prodlužují životnost stroje. Na samotné válce používáme ocel odolnou proti železu a kamení. Opotřebení válců je díky tomu i po delší době minimální.

V mačkačích obilí se zrna upravují tlakem, který vytváří dva téměř hladké mačkací válce. Naruší se tak jejich tvar a z pevného zrna vznikne výživná vločka. Bez ztráty důležitých vitamínů či hmotnosti krmiva. Tloušťku vloček lze samozřejmě nastavit dle potřeby.

  • Obsluha mačkacího stroje je bezpečná a jednoduchá.
  • Hotové vločky můžete hned spotřebovat nebo dál skladovat.

Mačkače obilí se hodí pro oves, pšenici , ječmen i některé další zrniny.

Mačkače nejčastěji používají chovatelé koní, hovězího dobytka, ovcí, koz, jelenů nebo třeba pštrosů. Jsou vhodné jak pro soukromé chovatele, společnosti, které se zabývají zemědělskou výrobou,  i do podniků vyrábějících krmné směsi.

TYP AGRI PONY (380 V)
výkon kg/hod - obilí 60 - 90
motor kW 0,37
váha kg 25
Násypka 20 kg
Obj.číslo TDO0BAP380V

Napiště nám!

Česká kvalita Certified ISO 14001 by 3EC ISO 9001 by 3EC OHSAS 18001 by 3EC AgroExpo CZGroup ZÚS Agroweb - informace pro zemědělce