Produkty

Stájové ventilátory

Axiální ventilátory MULTIFAN jsou vyrobeny z nejvhodnějších materiálů. Skříň motoru, vzpěry a montážní deska jsou z litého hliníku, tudíž odolné proti korozi. Lopatky ventilátorů jsou z vysoce kvalitního plastu - nylonu a polypropylenu vyztuženého skleněnými vlákny. Krytka je ze speciálního, samozhášivého plastu, odolného proti úderu. Ochranná mřížka je pozinkovaná a pasivovaná.

Veškeré materiály ventilátorů Multifan, včetně motoru a speciálního maziva pro kuličková ložiska, jsou odolné proti teplotám do 155 °C. Kuličkové ložisko je nehlučné, všechna upevnění jsou z ušlechtilé oceli.

Ventilátory MULTIFAN je možné zabudovat jak vertikálně, tak horizontálně. Výkon v množství dodávaného vzduchu lze plynule regulovat změnou otáček prostřednictvím napětí v síti nebo změnou průřezu otvorů pro přístup či výstup vzduchu. Dodáváme ventilátory v celém sortimentu řady pro jednofázové či třífázové napětí.

Ventilátorové žaluzie

z odolného plastu uzavírají prostup ventilátoru proti zpětnému průvanu ,dodáváme ve všech rozměrech k dodávaným ventilátorům

Potrebujete poradiť?


Tovar v kategórii Odvod vzduchu

Radiálny ventilátor

Radiálny ventilátor

Ventilátory RFC, RFE jsou radiální jednostranně sací ventilátory poháněné napřímo, určené pro použití v prostředí...
Detail »

Dôležité kontakty

Telefón
+420 384 704 111

Email
agrico@agrico.cz

Kontakty »

Česká kvalita Certified ISO 14001 by 3EC ISO 9001 by 3EC OHSAS 18001 by 3EC AgroExpo CZGroup ZÚS Agroweb - informace pro zemědělce